אנו עדים לתקופה בה הדפוס פס מהעולם. עיתונים הולכים ונסגרים, מודעות פרסומת הופכות ללא רלוונטיות ואת מקומן תופס שיווק דיגיטלי ממוקד וחדשני. שיווק, מוגדר ככל אותן פעולות אשר מתבצעות במטרה ליצור פניות של לקוחות פוטנציאליים, כמובן שהתהליך המשלים לפעולות השיווק הוא שלב המכירה בו נסגרת העסקה. כיום, הודות לאינטרנט ארגז כלי השיווק אשר עומד בפני המפרסם או בעל העסק הפך מגוון ועשיר מאי פעם. שיווק דיגיטלי משתמש ברשת האינטרנט בכדי להסיר את המתווכים ולהגיע ישירות אל הלקוח הפוטנציאלי מבלי לבזבז זמן ומשאבים על פרסומות בטלוויזיה או בשלטי חוצות.

שיווק דיגיטלי – שיווק בפינצטה
שיווק דיגיטלי לסוגיו מהווה הגשמת חלום רטוב עבור אנשי שיווק ופרסום כיוון שהוא מאפשר פנייה ממוקדת אך ורק לקהל לקוחות מפולח אשר עונה על פרופיל לקוח מועדף מוגדר. פנייה מדוייקת זו חוסכת משאבי זמן וכסף רבים למפרסם. מאמצי השיווק הדיגיטאלי הם מגוונים ומורכבים. ריכזנו עבורכם את פעילויות השיווק המרכזיות והחשובות ביותר:

  • קידום SEO- בעולם בו כל אדם בטרם הוא רוכש שירות או מוצר, תחילה מבצע חיפוש מהיר ברשת האינטרנט, ישנה חשיבות עצומה לבולטות והנוכחות ברשת. לאור מחקרים המראים כי הגולש הממוצע לעולם אינו מחפש מידע מעבר למה שמצא בשני העמודים הראשונים של תוצאות החיפוש, עליכם לעשות את מירב המאמצים בכדי להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות אלו. תחום זה של קידום אתר האינטרנט נקרא קידום אורגני והוא מתכלל מגוון רחב של טכניקות שמטרתן לההגיע לדירוג כמה שיותר גבוהה בתוצאות החיפוש.
  • רשימת דיוור וניוזלטרים - ניוזלטר הוא למעשה עוד דרך לשיווק דיגיטלי דיוור אלקטרוני, אשר נשלח על ידי חברות ובעלי עסקים באופן ישיר לתיבת הדואר האלקטרונית האישית של קהל לקוחותיהם הקיים והפוטנציאלי. עבור חברות רבות, שליחת ניוזלטרים באופן קבוע, הפכה לכלי מרכזי במדיניות השיווק הדיגיטאלי והמכירות שלהן. זאת כיוון שקשרים בלתי מתווכים שכאלו עם מאגר הלקוחות מגדילים באופן מובהק את סך המכירות ומספקים מידע חשוב בנוגע ללקוח, טענו והרגליו. למעשה, מחקרים שנעשו מראים כי למעלה מ – 75% מהקונים ברשת איביי רכשו פריט כלשהו בעקבות הקלקה ישירה על קישור, קונים אלו גם הוציאו בממוצע 138% יותר כסף מלקוחות שלא היו מנויים לניוזלטר.
  • פייסבוק, טוויטר ועוד רשתות חברתיות - בכל יום נתון כ- 2 מיליון ישראלים גולשים בפייסבוק באמצעות הסמארטפון. מספרים אלו רק מוכיחים את מה שבטח כבר ידעתם, הלקוחות שלכם נמצאים כל היום ברשתות החברתיות הרבות. בין אם מדובר בפייסבוק, טוויטר או לינקדאין הם שם, משתפים סטטוסים, עושים לייקים, קוראים ונחשפים לתכני שיווק דיגיטלי ופרסום. לכן, כל עסק באשר הוא חייב לטפח נוכחות ברשתות החברתיות. רשתות אלו מאפשרות קיום קשר בלתי מתווך עם הלקוחות הפוטנציאלים כך שהם מקבלים מידע, מתעדכנים ומרגישים מחוברים יותר למותג. לכן, חשוב להקפיד על יצירת תכנים מעניינים אשר יעוררו מעורבות בקרב קהל הלקוחות. חשוב לזכור כי רשתות חברתיות, והפייסבוק בראשן מאפשרות למפרסם להגיע לקהל איכותי חדש אשר מתבסס על חבריהם של הלקוחות הקיימים.

B2W פתרונות שיווק דיגיטלי
אנו בחברת B2W מציעים מגוון רחב של פתרונות אינטרנט לרבות שיווק דיגיטלי מתקדם. לאורך השנים האחרונות צברנו ניסיון רב בכל תחומי השיווק בעולם האינטרנט לרבות ניהול וקידום ברשתות חברתיות, יצירת ניוזלטרים וקידום אורגני. כיוון שכיום השיווק הדיגיטלי ברשת הפך תחרותי מבעבר, עליכם לפנות לבעלי מקצוע מנוסים אשר יוכלו ללוות אתכם, לקדם אתכם ולגרום לכם להיות בולטים במיוחד, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
מעוניינים להתקדם? צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון 077-5331503.