מרכזיות לעסקים מהוות כיום כלים חיוניים ביותר לכל עסק ולכל חברה. המרכזייה המתוחכמת במשרד אמורה להיות המתווך הראשי של העסק בין הלקוחות והעובדים, ולמלא תפקיד קריטי בקידום עסקאות מוצלחות. בעוד שרוב המרכזיות לעסקים בשוק מציעות תכונות סטנדרטיים כגון דואר קולי, העברת שיחה ומוסיקה בהמתנה, הגורם המרכזי בבחירת שירות טלפון עסקי הוא התאמת השירות וגודל המרכזייה לצרכי העסק.

ישנם מספר יתרונות להפעלת מרכזיות לעסקים:

שיפור השירות ללקוחות עסקיים
בחברות רבות, אתרי האינטרנט ותוכנות הצ'אט החליפו את נציגי שירות הלקוחות. עסקים חכמים גילו כי תמיכה טלפונית נגישה עשויה להגדיל את רווחיהם. לדברי אנשי אקדמיה ואנליסטים עסקיים, חברות המבצעות יחסים יזומים עם לקוחותיהם בונות שירות לקוחות רווחי יותר, כולל עם לקוחות עסקיים שמנסים להימנע ממגע טלפוני. מרכזיות לעסקים חדישות משלבות תכונות המאפשרות לחברות להפוך שיחות טלפון למקורות הכנסה באמצעות כלים שונים, המאפשרים לעובדים להתמקד בפתרון בעיות ויצירת נאמנות.

איחוד מערכות לתקשור עם לקוחות
אין אף לקוח שנהנה להידחק שוב ושוב מאגף אחד במשרד למשנהו, ואז לחזור חזרה למוקד הטלפוני. מרכזיות משוכללות מאפשרות למתקשרים להגיע ישירות ליעדם בתוך הארגון באמצעות קשר מרכזי. קווי חיוג ישירים ניתנים להחלפה ולניוד בהתאמה מלאה, כך שכל עובד יכול להתחבר לשיחות בקלות. במקום לומר, "אני לא יכול לחבר אותך", נציגי השירות יכולים לספק העברות 'חמות' לעובדים המתאימים ביותר לנושא המסוים. מערכות ניתוב חכמות יכולות לחפש חברי צוות מסוימים, גם כאשר הם לא נמצאים במקומות הרגילים שלהם.

שילוב מרכזיות לעסקים עם מהירות השיחה
מרכזיות לעסקים יכולות לפתור קשיים רבים בשיחת שירות לקוחות טיפוסית, על ידי קשירת זיהוי המתקשר, למערכות ניהול קשרי לקוחות (CRM) בזמן אמת. עד שנציג השירות מתחבר עם הלקוח, כבר עומד בפניו מסך עם כל פרטי הלקוח כולל כל המידע העסקי עליו, והערות על שיחות קודמות. גישה מיידית להערות משיחות קודמות יכולה לסייע לכל נציג חברה להרגיש חיבור מיידי עם הלקוח ולהגיש לו שירות, במקום שהלקוח יהיה מחויב לנציג מסוים ויאלץ להמתין לו. האינטגרציה בין המרכזיות לעסקים ופלטפורמות CRM מייעלת ומקצרת את השירות ללקוח.

הקלטות לשיפור השירות
לקוחות המתקשרים למרכזי שירות שומעים לעתים קרובות את הביטוי "שיחה זו עשויה להיות מוקלטת לצרכי אבטחת איכות". מוקדים טלפוניים רבים משתמשים בהקלטה חיה כדי לאמת את שיחות המכירה ולפקח ולאמן את נציגי שירות הלקוחות. אם נציג מסוים לא עושה את עבודתו נאמנה, ניתן לעלות על כך בקלות. מרכזיות טלפוניות חדשות מאפשרות הקלטות שיחה גם לצרכים אחרים של העסק, כמו למשל הקלטת שיחות ועידה לחברי צוות נעדרים. ההקלטות יושבות על קבצי אודיו ולכן זמינות בקלות, כך שהעובדים יכולים לגשת להיסטוריית השיחות על פי דרישת הלקוח.

שמירה על עובדים ממוקדים
קשה לשמור על הריכוז במשרד המבוסס על שירות לקוחות. ספקים ומתקשרים אחרים שאינם חיוניים באותו רגע, יכולים לרתק את העובדים בזמן בו הלקוחות זקוקים להם ביותר. ההקרנה בזמן אמת במרכזיות לעסקים מאפשרת לאתר במדויק את אופי השיחות הנכנסות ואתן זהותן. נציגי השירות יכולים להשתמש במידע זה כדי לנתב שיחות לתא קולי, על מנת שיוכלו באותו רגע לעזור למתקשרים חיוניים יותר לחברה.

שירות דוא"ל יעיל
מאחר שמרכזיות טלפוניות (המחוברות למערכת CRM) יכולות להמיר שיחות טלפון לנתונים, מערכות חדשות יכולות גם להפוך תא קולי לדואר אלקטרוני. מחקרים מצביעים על כך שהעבודה יעילה יותר בעת בדיקת תיבת דואר אחת, במקום פיצול המיקוד שלהן בין דואר אלקטרוני ותא קולי. קבלת הודעות קוליות כקובץ המצורף למייל, מאפשרת לנציגי שירות הלקוחות לעבור עליהן בקלות ובמהירות, ולהעבירן בעת הצורך למחלקת מומחים או לאנשי מפתח אחרים.

פונקציות נוספות
המרכזיות לעסקים מציעות תכונות נוספות שעשויות לשפר את הפרודוקטיביות של צוות העובדים ולהגביר את הנאמנות ללקוחות. כל עובד בכל מקום בעולם יכול להתחבר למערכת בקלות ובמהירות, ניתן להגדיל את המערכת עם הגדלת החברה ולהוסיף עליה בכל זמן נתון פונקציות חדשות שנמצאות כיום בשלבי הרצה.

מרכזיות לעסקים עם B2W
חברת B2W מתמחים בבניית והטמעת מרכזיות לעסקים מבוססות מרכזיה וירטואלית. חברה בעלת ניסיון מקצועי כמו B2W תעניק לכם מהידע הרב תוך הקפדה על שירות אכפתי ומקצועי בכדי לקדם את העסק שלכם.