אנחנו החוליה המקשרת בין זירת העסקים לזירה המקוונת.
אנחנו הופכים גולשים ללקוחות, והקלקות למכירות. 
אנחנו one stop shop לשיווק דיגיטלי.
אנחנו BTW, ובשבילנו, בינוניות היא לא אופציה.


מה אנחנו יודעים לעשות?
בדיגיטל? כמעט הכל! המומחיות שלנו היא לתת לעסקים כלים מלאים, איכותיים ויעילים לשיווק , מכירות, גיוס ושימור לקוחות באמצעות ממשקי אינטרנט. אנו מלווים אותם מהחשיפה הראשונה, דרך ההטמעה, הניהול והחיבור למערך המכירות בשטח, ונשארים לתת שירות גם כשכל המערכת כבר פועלות ומצליחות. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו צעד צעד ודואגים ששום מהלך לא יתפספס בתהליך ההמרה, עד לקופה הרושמת.

מה היתרון היחסי שלנו?
אם עד היום הכרתם חברות שבונות אתרים מרהיבים, חברות שמקדמות אתכם מצויין בגוגל או חברות שיודעות לנתב לכם שיחות מכירה בדיוק למקומות הנכונים – הגיע הזמן שתקבלו את כל החבילה הזו, במקום אחד.

ליתרון היחסי שלנו קוראים TDM –Total digital marketing . זוהי היכולת שלנו לתת פתרון מקיף ושלם לכל הצרכים הדיגיטליים שלכם בעסק, הכל כולל הכל. זו גם הדרך שלנו לוודא שאף שקל, דולר או לקוח פוטנציאלי לא יתפספסו בדרך, ושכל הפלטפורמות הדיגיטליות שלכם "ידברו" זו עם זו בצורה המיטבית.


מהי ההבטחה העסקית שלנו?
כלקוחות של BTW תיהנו מהתחייבות חד משמעית: מהרגע שנשלב כוחות, חווית המכירה שלכם ברשת תהיה לא רק מוצלחת ואפקטיבית, היא תהיה אפילו נעימה!

אנחנו נחסוך לכם את כאב הראש הכרוך בעבודה מול כמה ספקים שונים, ונשמש כתובת אחת, ממוקדת ושירותית – לפתרון בעיות ולזיהוי הזדמנויות בעולם הדיגיטלי.מי האנשים של B2W?
ב- B2W עובד צוות של מקצוענים, כל אחד בתחומו. אנשי תוכנה, אנשי שיווק, מעצבים, כותבים, ומנהלי שירות ללקוח. כל אחד מאיתנו מביא אתו הרבה מאד ידע וניסיון שמתורגמים בפועל לכלים המשרתים את לקוחותינו ואת צרכיהם בצורה מיטבית.
בראש החברה עומד אבי אמיתי, יועץ עסקי ומומחה ליזמות באינטרנט. את הצלחותיו בהקמת פורטלים מניבים ואת היכרותו המעמיקה עם עולמות השיווק, העסקים והדיגיטל הוא מיישם היום עבור לקוחות החברה.